Estem molt orgullosos de la feina que fem amb la nostre escola de pàdel, ja que a part d’ensenyar aquest esport que ens apassiona, ensenyem als nostres alumnes els valors que han de tenir tots els esportistes, companyerisme, treball en equip, autocontrol, respecte, fair play, esforç i superació personal… Ara mateix més de 100 alumnes avalen la nostra escola i una trentena d’ells ja han pogut passar a l’ escola de Competició i s’han iniciat a la competició activa d’aquest esport jugant diferents campionats federats on han deixat el club en molt bona posició.

 

Els nostres alumnes i la seva posició al rànquing Català:

BENJAMINS:

Jana Montes: Rànquing 3

Joan Nicolas: Rànquing 22

Miquel Vico: Rànquing 22

ALEVINS:

Jan Alvarez: Rànquing 13

Albert Garcia: Rànquing 22

Aleix Mercader: Rànquing 18

INFANTILS:

Astrid Mallart: Rànquing 32

Pau Navarro: Rànquing 19

Lidia Nicolas: Rànquing 21

Ot Perera: Rànquing 56

Julia Puig: Rànquing 57

David Serra: Rànquing 45

Alex Tolmo: Rànquing 44

Anna Xifre: Rànquing 42

CADETS:

Alex Alvarez: Rànquing 22

Jan Aurich: Rànquing 30

Aleix Bautista: Rànquing 44

Pau Ganigue: Rànquing 75

Roger Masague: Rànquing 22

JÚNIORS:

Laia Moyano: Rànquing 14

 

Situació  Ctra. Cartellà s/n Pol. Ind. Jueria, 17150 Domeny, Girona

Correu  Correu: info@x3club.cat

Telèfon  Telèfon: 972 11 11 11

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.

Les nostres xarxes

Facebook     Instagram

Col·labora:

Volcano Grup Comunicació

Situació  Ctra. Cartellà s/n Pol. Ind. Jueria, 17150 Domeny, Girona

Correu  Correu: info@x3club.cat

Telèfon  Telèfon: 972 11 11 11

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Type: OAuthException
Code: 10
Please refer to our Error Message Reference.

Les nostres xarxes

Facebook     Instagram

Col·labora:

Volcano Grup